eltefa 2019


Spotkanie specjalistów z sektora rzemiosła, przemysłu, handlu, projektowania i architektury w dniach 20–22 marca podczas największych krajowych targów branży elektrycznej.
Dwudziesta edycja targów eltefa odbędzie się w optymalnie rozplanowanych czterech halach o łącznej powierzchni brutto 46 000m². Jednym z głównych tematów targów będzie współczesna technika oświetleniowa w hali Alfreda Kärchera (Hala 8).
W epoce cyfryzacji technika oświetleniowa to nie tylko samo światło – to także zastosowania wielofunkcyjne. Najważniejsze trendy dotyczą cyfryzacji, inteligentnego sterowania światłem i tzw. oświetlenia skupionego na człowieku – Human Centric Lighting. Grupa RIDI zaprezentuje inteligentne rozwiązania oświetleniowe pod trzema markami: RIDI, Spectral i li:fy.

Impuls dla działań praktycznych: Ramowy program targów eltefa
Tematem organizowanego i koordynowanego przez platformę German Architects spotkania zatytułowanego „AID – Architekci i Inżynierowie w Dialogu”, które odbędzie się trzeciego dnia targów w Smart Building Forum w Hali 8, będzie również oświetlenie. Wydarzenie to jest skierowane do architektów, projektantów, inżynierów, planistów i przedstawicieli branży przemysłowej. 

Zapraszamy do naszego stanowiska 8C12 w Hali 8 oraz na spotkanie AID.
Czekamy na Państwa!

Drukuj stronę